20 zdjęć

Venta de chalet independiente en Centro, Mutxamel
300 000 €
1 310 € / m²Alicante, Mutxamel, Centrum, Centro
Ref: 364617
Chalet niezależnyPodkategorie
1960Rok oddania
Dobry stanStan nieruchomości
5Sypialnie
1Łazienki
229 m²m2 zabudowane
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania1960
- Stan nieruchomościDobry stan
Pamięć o Jakości
- Stolarka wewnętrznaWbudowane szafy
Dane nieruchomości
- PodkategorieChalet niezależny
- Sypialnie5
- Łazienki1
- m2 zabudowane229 m²