16 zdjęć

Propiedades en venta y alquiler en España
446 000 €
2 347 € / m²Alicante, Mutxamel, Almajada-Ravel, Calle de L’unicorn, 4
Ref: 445953
Almajada VillageKompleks
Nowa budowaStan nieruchomości
4Sypialnie
3Łazienki
190 m²m2 zabudowane
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Stan nieruchomościNowa budowa
Dane nieruchomości
- KompleksAlmajada Village
- GarażWliczone w cenę
- Sypialnie4
- Łazienki3
- m2 zabudowane190 m²
- Rodzaj nieruchomościNowa budowa
Base
- Całkowita liczba pięter2
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoW trakcie załatwiania
Adres
Alicante, Mutxamel, Almajada-Ravel, Calle de L’unicorn, 4
Going to this location!Loading...