35 zdjęć

Venta de chalet adosado en Calle del Ressol, 5 , Mutxamel
255 000 €
1 889 € / m²Alicante, Mutxamel, Bonalba-Cotoveta, Calle del Ressol, 5
Ref: 483367
Szeregowe domyPodkategorie
Dobry stanStan nieruchomości
3Sypialnie
2Łazienki
135 m²m2 zabudowane
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- PodkategorieSzeregowe domy
- GarażWliczone w cenę
- Sypialnie3
- Łazienki2
- m2 zabudowane135 m²
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Base
- Całkowita liczba pięter3
Adres
Alicante, Mutxamel, Bonalba-Cotoveta, Calle del Ressol, 5
Going to this location!Loading...