34 zdjęcia

Venta de chalet adosado en Calle del Braçal de Murteretes, 14 , Mutxamel
450 000 €
2 133 € / m²Alicante, Mutxamel, Centrum, Calle del Braçal de Murteretes, 14
Ref: 484578
Szeregowe domyPodkategorie
Dobry stanStan nieruchomości
3Sypialnie
2Łazienki
211 m²m2 zabudowane
15 m²Powierzchnia działki
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- PodkategorieSzeregowe domy
- GarażWliczone w cenę
- Sypialnie3
- Łazienki2
- m2 zabudowane211 m²
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Powierzchnie
- Powierzchnia działki15 m²
Base
- Całkowita liczba pięter3
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoW trakcie załatwiania
Adres
Alicante, Mutxamel, Centrum, Calle del Braçal de Murteretes, 14
Going to this location!Loading...