27 zdjęć

Venta de chalet adosado en Calle del Martí, 1 , Mutxamel
460 000 €
1 329 € / m²Alicante, Mutxamel, Bonalba-Cotoveta, Calle del Martí, 1
Ref: 486460
Bonalba GreenKompleks
Szeregowe domyPodkategorie
Nowa budowaStan nieruchomości
3Sypialnie
2Łazienki
346 m²m2 zabudowane
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Stan nieruchomościNowa budowa
Dane nieruchomości
- KompleksBonalba Green
- PodkategorieSzeregowe domy
- GarażWliczone w cenę
- Sypialnie3
- Łazienki2
- m2 zabudowane346 m²
- Rodzaj nieruchomościNowa budowa
Base
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoW trakcie załatwiania
Adres
Alicante, Mutxamel, Bonalba-Cotoveta, Calle del Martí, 1
Going to this location!Loading...