34 zdjęcia

Propiedades en venta y alquiler en España
365 000 €
997 € / m²Alicante, Mutxamel, Centrum, Calle Vg Mercedes
Ref: 492700
1974Rok oddania
Dobry stanStan nieruchomości
4Sypialnie
2Łazienki
366 m²m2 zabudowane
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania1974
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- Sypialnie4
- Łazienki2
- m2 zabudowane366 m²
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Base
- Całkowita liczba pięter2
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoW trakcie załatwiania
Polecane promocje w Hiszpanii
Udogodnienia
Udogodnienia mieszkania
- Taras
Stan
- Dobry stan
Adres
Alicante, Mutxamel, Centrum, Calle Vg Mercedes
Going to this location!Loading...