20 zdjęć

Propiedades en venta y alquiler en España
110 000 €
894 € / m²Alicante, Mutxamel, Centrum, Centro
Ref: 323405
Lokale handlowePodkategorie
Dobry stanStan nieruchomości
123 m²m2 zabudowane
TakDostawa energii elektrycznej
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Dla agentów i agencji
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- PodkategorieLokale handlowe
- m2 zabudowane123 m²