1 zdjęciePropiedades en venta y alquiler en España
67 100 €
633 € / m²Alicante, Mutxamel, Centrum, Calle ELX
Ref: 323424
Dobry stanStan nieruchomości
106 m²m2 zabudowane
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- m2 zabudowane106 m²