39 zdjęć

Venta de piso en Bonalba-Cotoveta, Mutxamel
266 000 €
2 687 € / m²Alicante, Mutxamel, Bonalba-Cotoveta, Bonalba-Cotoveta
Ref: 332270
Casa independienteKompleks
MieszkaniaPodkategorie
2025Rok oddania
Dobry stanStan nieruchomości
2Sypialnie
2Łazienki
99 m²m2 zabudowane
64 m²m2 użytkowe
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania2025
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- KompleksCasa independiente
- PodkategorieMieszkania
- GarażWliczone w cenę
- Sypialnie2
- Łazienki2
- m2 zabudowane99 m²
- m2 użytkowe64 m²
Adres
Alicante, Mutxamel, Bonalba-Cotoveta, Bonalba-Cotoveta
Going to this location!Loading...