9 zdjęć

Venta de piso en Calle DEL MATÍ s/n, Mutxamel
293 000 €
2 930 € / m²Alicante, Mutxamel, Bonalba-Cotoveta, Calle DEL MATÍ s/n
Ref: 445964
BONALBA GREENKompleks
MieszkaniaPodkategorie
Nowa budowaStan nieruchomości
1Piętro
2Sypialnie
2Łazienki
100 m²m2 zabudowane
98 m²m2 użytkowe
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Stan nieruchomościNowa budowa
Dane nieruchomości
- KompleksBONALBA GREEN
- PodkategorieMieszkania
- GarażWliczone w cenę
- Piętro1
- Sypialnie2
- Łazienki2
- m2 zabudowane100 m²
- m2 użytkowe98 m²
Adres
Alicante, Mutxamel, Bonalba-Cotoveta, Calle DEL MATÍ s/n
Going to this location!Loading...