53 zdjęcia

Venta de ático en Calle de la Nit, 3, Mutxamel
349 999 €
2 160 € / m²Alicante, Mutxamel, Bonalba-Cotoveta, Calle de la Nit, 3
Ref: 484848
Bonalba Golf Hill´sKompleks
PenthousePodkategorie
2009Rok oddania
Dobry stanStan nieruchomości
3Piętro
3Sypialnie
2Łazienki
162 m²m2 zabudowane
108 m²m2 użytkowe
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania2009
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- KompleksBonalba Golf Hill´s
- PodkategoriePenthouse
- GarażWliczone w cenę
- Piętro3
- Sypialnie3
- Łazienki2
- m2 zabudowane162 m²
- m2 użytkowe108 m²
Adres
Alicante, Mutxamel, Bonalba-Cotoveta, Calle de la Nit, 3
Going to this location!Loading...