21 zdjęć

Venta de piso en Calle de la Boira, Mutxamel
172 000 €
2 730 € / m²Alicante, Mutxamel, Bonalba-Cotoveta, Calle de la Boira
Ref: 484928
MieszkaniaPodkategorie
2002Rok oddania
Dobry stanStan nieruchomości
2Sypialnie
2Łazienki
63 m²m2 zabudowane
60 m²m2 użytkowe
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania2002
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- PodkategorieMieszkania
- Sypialnie2
- Łazienki2
- m2 zabudowane63 m²
- m2 użytkowe60 m²
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Base
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoW trakcie załatwiania
Adres
Alicante, Mutxamel, Bonalba-Cotoveta, Calle de la Boira
Going to this location!Loading...