20 zdjęć

Propiedades en venta y alquiler en España
525 000 €
808 € / m²Alicante, Nowaleda, Novelda
Ref: 195960
6Sypialnie
3Łazienki
650 m²m2 zabudowane
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Dane nieruchomości
- Sypialnie6
- Łazienki3
- m2 zabudowane650 m²