20 zdjęć

Venta de finca rústica en Novelda , Novelda
220 000 €
688 € / m²Alicante, Nowaleda, Novelda
Ref: 390069
Finca rústicaPodkategorie
1890Rok oddania
Dobry stanStan nieruchomości
6Sypialnie
2Łazienki
320 m²m2 zabudowane
226 m²m2 użytkowe
2 758 m²Powierzchnia działki
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania1890
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- PodkategorieFinca rústica
- GarażWliczone w cenę
- Sypialnie6
- Łazienki2
- m2 zabudowane320 m²
- m2 użytkowe226 m²
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Powierzchnie
- Powierzchnia działki2 758 m²
Base
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoNie wskazano