15 zdjęć

Venta de finca rústica en Novelda , Novelda
170 000 €
960 € / m²Alicante, Nowaleda, Novelda
Ref: 484153
Finca rústicaPodkategorie
1986Rok oddania
Dobry stanStan nieruchomości
4Sypialnie
1Łazienki
177 m²m2 zabudowane
175 m²m2 użytkowe
6 065 m²Powierzchnia działki
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania1986
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- PodkategorieFinca rústica
- Sypialnie4
- Łazienki1
- m2 zabudowane177 m²
- m2 użytkowe175 m²
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Powierzchnie
- Powierzchnia działki6 065 m²
Base
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoNie wskazano