3 zdjęciaNieruchomości na sprzedaż i do wynajęcia w Hiszpanii
46 487 €
775 € / m²Alicante, Nowaleda, Local en Calle Capellà Margall, 25, Novelda
Ref: 512153
Lokale handlowePodkategorie
1992Rok oddania
Do remontuStan nieruchomości
60 m²m2 zabudowane
Bezpośrednio przy ulicyLokalizacja obiektu
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania1992
- Stan nieruchomościDo remontu
Dane nieruchomości
- PodkategorieLokale handlowe
- m2 zabudowane60 m²
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Base
- Lokalizacja obiektuBezpośrednio przy ulicy
Certyfikat energetyczny
- Certyfikat energetycznyE
Polecane promocje w Hiszpanii
Udogodnienia
Stan
- Do remontu
Adres
Alicante, Nowaleda, Local en Calle Capellà Margall, 25, Novelda
Going to this location!Loading...