20 zdjęć

Propiedades en venta y alquiler en España
175 000 €
1 061 € / m²Alicante, Ondara, Calle el Verger, 6
Ref: 324280
Lokale handlowePodkategorie
Do remontuStan nieruchomości
1Łazienki
165 m²m2 zabudowane
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Stan nieruchomościDo remontu
Dane nieruchomości
- PodkategorieLokale handlowe
- Łazienki1
- m2 zabudowane165 m²
Adres
Alicante, Ondara, Calle el Verger, 6
Going to this location!Loading...