13 zdjęć

Venta de piso en Ondara, Ondara
199 000 €
1 171 € / m²Alicante, Ondara, Ondara
Ref: 484050
MieszkaniaPodkategorie
1979Rok oddania
Dobry stanStan nieruchomości
2Piętro
3Sypialnie
2Łazienki
170 m²m2 zabudowane
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania1979
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- PodkategorieMieszkania
- Piętro2
- Sypialnie3
- Łazienki2
- m2 zabudowane170 m²
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Base
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoW trakcie załatwiania