10 zdjęć

Propiedades en venta y alquiler en España
725 000 €
130 € / m²Alicante, Onil, Onil
Ref: 248720
MieszkalnyPodkategorie
3Piętro
5 594 m²m2 zabudowane
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Dane nieruchomości
- PodkategorieMieszkalny
- Piętro3
- m2 zabudowane5 594 m²
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Polecane promocje w Hiszpanii
Adres
Alicante, Onil, Onil
Going to this location!Loading...