20 zdjęć

Propiedades en venta y alquiler en España
170 000 €
207 € / m²Alicante, Onil, Calle Alcoi
Ref: 248736
MieszkalnyPodkategorie
Do remontuStan nieruchomości
820 m²m2 zabudowane
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Stan nieruchomościDo remontu
Dane nieruchomości
- PodkategorieMieszkalny
- m2 zabudowane820 m²