20 zdjęć

Propiedades en venta y alquiler en España
360 000 €
1 925 € / m²Alicante, Orba, Orba
Ref: 407834
1975Rok oddania
Dobry stanStan nieruchomości
3Sypialnie
3Łazienki
187 m²m2 zabudowane
568 m²Powierzchnia działki
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Dla agentów i agencji
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania1975
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- Sypialnie3
- Łazienki3
- m2 zabudowane187 m²
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Powierzchnie
- Powierzchnia działki568 m²
Base
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoNie wskazano