40 zdjęć

Venta de chalet independiente en Calle el Romaní, Orba
435 000 €
2 326 € / m²Alicante, Orba, Calle el Romaní
Ref: 471964
Chalet niezależnyPodkategorie
1982Rok oddania
Dobry stanStan nieruchomości
4Sypialnie
2Łazienki
187 m²m2 zabudowane
800 m²Powierzchnia działki
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania1982
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- PodkategorieChalet niezależny
- Sypialnie4
- Łazienki2
- m2 zabudowane187 m²
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Powierzchnie
- Powierzchnia działki800 m²
Base
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoW trakcie załatwiania