24 zdjęcia

Venta de chalet independiente en Orba, Orba
450 000 €
2 320 € / m²Alicante, Orba, Orba
Ref: 501149
Chalet niezależnyPodkategorie
Dobry stanStan nieruchomości
4Sypialnie
3Łazienki
194 m²m2 zabudowane
700 m²Powierzchnia działki
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- PodkategorieChalet niezależny
- GarażWliczone w cenę
- Sypialnie4
- Łazienki3
- m2 zabudowane194 m²
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Powierzchnie
- Powierzchnia działki700 m²
Base
- Całkowita liczba pięter2
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoW trakcie załatwiania