18 zdjęć

Venta de chalet independiente en Molins-Campaneta-San Bartolomé, Orihuela
240 000 €
594 € / m²Alicante, Orihuela, Molins-Campaneta-San Bartolomé, Molins-Campaneta-San Bartolomé
Ref: 173752
Chalet niezależnyPodkategorie
1940Rok oddania
Do remontuStan nieruchomości
5Sypialnie
6Łazienki
404 m²m2 zabudowane
293 m²Powierzchnia działki
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania1940
- Stan nieruchomościDo remontu
Dane nieruchomości
- PodkategorieChalet niezależny
- Sypialnie5
- Łazienki6
- m2 zabudowane404 m²
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Powierzchnie
- Powierzchnia działki293 m²
Base
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoW trakcie załatwiania
Polecane promocje w Hiszpanii
Udogodnienia
Udogodnienia mieszkania
- Taras
Stan
- Do remontu
Adres
Alicante, Orihuela, Molins-Campaneta-San Bartolomé, Molins-Campaneta-San Bartolomé
Going to this location!Loading...