37 zdjęć

Venta de finca rústica en Barrio Zeniamar-Horizonte-La Campana , Orihuela
219 000 €
2 738 € / m²Alicante, Orihuela, Orihuela Costa, Zeniamar-Horyzont-La Campana, Barrio Zeniamar-Horizonte-La Campana
Ref: 375272
En Playa FlamencaKompleks
Finca rústicaPodkategorie
Dobry stanStan nieruchomości
2Sypialnie
2Łazienki
80 m²m2 zabudowane
75 m²m2 użytkowe
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- KompleksEn Playa Flamenca
- PodkategorieFinca rústica
- GarażWliczone w cenę
- Sypialnie2
- Łazienki2
- m2 zabudowane80 m²
- m2 użytkowe75 m²
- Rodzaj nieruchomościNowa budowa
Base
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoW trakcie załatwiania
Adres
Alicante, Orihuela, Orihuela Costa, Zeniamar-Horyzont-La Campana, Barrio Zeniamar-Horizonte-La Campana
Going to this location!Loading...