22 zdjęcia

Venta de chalet independiente en Desamparados-Hurchillo-Torremendo, Orihuela
299 999 €
1 053 € / m²Alicante, Orihuela, Desamparados-Hurchillo-Torremendo, Desamparados-Hurchillo-Torremendo
Ref: 424237
Casa independienteKompleks
Chalet niezależnyPodkategorie
Dobry stanStan nieruchomości
4Sypialnie
2Łazienki
285 m²m2 zabudowane
600 m²Powierzchnia działki
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- KompleksCasa independiente
- PodkategorieChalet niezależny
- Sypialnie4
- Łazienki2
- m2 zabudowane285 m²
- Rodzaj nieruchomościNowa budowa
Powierzchnie
- Powierzchnia działki600 m²
Base
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoW trakcie załatwiania
Adres
Alicante, Orihuela, Desamparados-Hurchillo-Torremendo, Desamparados-Hurchillo-Torremendo
Going to this location!Loading...