20 zdjęć

Venta de chalet independiente en Calle Oleza, Orihuela
499 990 €
3 571 € / m²Alicante, Orihuela, Montepinar-La Aparecida-Raiguero, Calle Oleza
Ref: 424276
Chalet niezależnyPodkategorie
Dobry stanStan nieruchomości
4Sypialnie
3Łazienki
140 m²m2 zabudowane
370 m²Powierzchnia działki
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Dla agentów i agencji
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- PodkategorieChalet niezależny
- Sypialnie4
- Łazienki3
- m2 zabudowane140 m²
- OrientacjaPołudnie
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Powierzchnie
- Powierzchnia działki370 m²
Base
- Całkowita liczba pięter3
Adres
Alicante, Orihuela, Montepinar-La Aparecida-Raiguero, Calle Oleza
Going to this location!Loading...