22 zdjęcia

Venta de chalet adosado en Desamparados-Hurchillo-Torremendo , Orihuela
143 900 €
778 € / m²Alicante, Orihuela, Desamparados-Hurchillo-Torremendo, Desamparados-Hurchillo-Torremendo
Ref: 434962
Casa independienteKompleks
Szeregowe domyPodkategorie
2020Rok oddania
Dobry stanStan nieruchomości
4Sypialnie
2Łazienki
185 m²m2 zabudowane
150 m²m2 użytkowe
100 m²Powierzchnia działki
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania2020
- Stan nieruchomościDobry stan
Pamięć o Jakości
- OgrzewanieCentralny
Dane nieruchomości
- KompleksCasa independiente
- PodkategorieSzeregowe domy
- Sypialnie4
- Łazienki2
- m2 zabudowane185 m²
- m2 użytkowe150 m²
- Rodzaj nieruchomościNowa budowa
Powierzchnie
- Powierzchnia działki100 m²
Adres
Alicante, Orihuela, Desamparados-Hurchillo-Torremendo, Desamparados-Hurchillo-Torremendo
Going to this location!Loading...