10 zdjęć

Venta de chalet adosado en Camino de los Campirulos , Orihuela
129 000 €
584 € / m²Alicante, Orihuela, La Murada-Los Vicentes, Camino de los Campirulos
Ref: 434994
Szeregowe domyPodkategorie
2007Rok oddania
Do remontuStan nieruchomości
4Sypialnie
3Łazienki
221 m²m2 zabudowane
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania2007
- Stan nieruchomościDo remontu
Dane nieruchomości
- PodkategorieSzeregowe domy
- GarażWliczone w cenę
- Sypialnie4
- Łazienki3
- m2 zabudowane221 m²
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Base
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoW trakcie załatwiania
Adres
Alicante, Orihuela, La Murada-Los Vicentes, Camino de los Campirulos
Going to this location!Loading...