20 zdjęć

Venta de chalet independiente en Lugar Escorratel s/n, Orihuela
250 000 €
899 € / m²Alicante, Orihuela, Orihuela Ciudad, Lugar Escorratel s/n
Ref: 435089
Chalet niezależnyPodkategorie
1989Rok oddania
Dobry stanStan nieruchomości
3Sypialnie
2Łazienki
278 m²m2 zabudowane
122 m²m2 użytkowe
1 793 m²Powierzchnia działki
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania1989
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- PodkategorieChalet niezależny
- GarażWliczone w cenę
- Sypialnie3
- Łazienki2
- m2 zabudowane278 m²
- m2 użytkowe122 m²
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Powierzchnie
- Powierzchnia działki1 793 m²
Base
- Całkowita liczba pięter2
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoNie wskazano
Adres
Alicante, Orihuela, Orihuela Ciudad, Lugar Escorratel s/n
Going to this location!Loading...