32 zdjęcia

Venta de finca rústica en Barrio Villamartín-Las Filipinas , Orihuela
154 000 €
2 567 € / m²Alicante, Orihuela, Orihuela Costa, Villamartín-Las Filipinas, Barrio Villamartín-Las Filipinas
Ref: 436044
en VillamartínKompleks
Finca rústicaPodkategorie
Dobry stanStan nieruchomości
2Sypialnie
1Łazienki
60 m²m2 zabudowane
50 m²m2 użytkowe
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- Kompleksen Villamartín
- PodkategorieFinca rústica
- GarażWliczone w cenę
- Sypialnie2
- Łazienki1
- m2 zabudowane60 m²
- m2 użytkowe50 m²
- Rodzaj nieruchomościNowa budowa
Base
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoW trakcie załatwiania
Adres
Alicante, Orihuela, Orihuela Costa, Villamartín-Las Filipinas, Barrio Villamartín-Las Filipinas
Going to this location!Loading...