14 zdjęć

Venta de chalet independiente en Desamparados-Hurchillo-Torremendo, Orihuela
259 969 €
4 000 € / m²Alicante, Orihuela, Desamparados-Hurchillo-Torremendo, Desamparados-Hurchillo-Torremendo
Ref: 454857
Casa independienteKompleks
Chalet niezależnyPodkategorie
Dobry stanStan nieruchomości
2Sypialnie
1Łazienki
65 m²m2 zabudowane
55 m²m2 użytkowe
60 000 m²Powierzchnia działki
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- KompleksCasa independiente
- PodkategorieChalet niezależny
- Sypialnie2
- Łazienki1
- m2 zabudowane65 m²
- m2 użytkowe55 m²
- Rodzaj nieruchomościNowa budowa
Powierzchnie
- Powierzchnia działki60 000 m²
Base
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoNie wskazano
Adres
Alicante, Orihuela, Desamparados-Hurchillo-Torremendo, Desamparados-Hurchillo-Torremendo
Going to this location!Loading...