27 zdjęć

Venta de chalet adosado en Calle Mandarino , Orihuela
315 000 €
3 281 € / m²Alicante, Orihuela, Desamparados-Hurchillo-Torremendo, Calle Mandarino
Ref: 463103
Szeregowe domyPodkategorie
Dobry stanStan nieruchomości
3Sypialnie
3Łazienki
96 m²m2 zabudowane
22 m²Powierzchnia działki
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Dla agentów i agencji
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- PodkategorieSzeregowe domy
- GarażWliczone w cenę
- Sypialnie3
- Łazienki3
- m2 zabudowane96 m²
- OrientacjaWschód
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Powierzchnie
- Powierzchnia działki22 m²
Base
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoNie wskazano
Adres
Alicante, Orihuela, Desamparados-Hurchillo-Torremendo, Calle Mandarino
Going to this location!Loading...