34 zdjęcia

Venta de chalet independiente en Desamparados-Hurchillo-Torremendo, Orihuela
594 999 €
3 132 € / m²Alicante, Orihuela, Desamparados-Hurchillo-Torremendo, Desamparados-Hurchillo-Torremendo
Ref: 467072
Casa independienteKompleks
Chalet niezależnyPodkategorie
Dobry stanStan nieruchomości
5Sypialnie
3Łazienki
190 m²m2 zabudowane
4 500 m²Powierzchnia działki
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- KompleksCasa independiente
- PodkategorieChalet niezależny
- Sypialnie5
- Łazienki3
- m2 zabudowane190 m²
- Rodzaj nieruchomościNowa budowa
Powierzchnie
- Powierzchnia działki4 500 m²
Base
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoW trakcie załatwiania
Adres
Alicante, Orihuela, Desamparados-Hurchillo-Torremendo, Desamparados-Hurchillo-Torremendo
Going to this location!Loading...