40 zdjęć

Venta de chalet adosado en Montepinar-La Aparecida-Raiguero , Orihuela
169 000 €
858 € / m²Alicante, Orihuela, Montepinar-La Aparecida-Raiguero, Montepinar-La Aparecida-Raiguero
Ref: 467157
Szeregowe domyPodkategorie
2006Rok oddania
Dobry stanStan nieruchomości
3Sypialnie
2Łazienki
197 m²m2 zabudowane
110 m²m2 użytkowe
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania2006
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- PodkategorieSzeregowe domy
- GarażWliczone w cenę
- Sypialnie3
- Łazienki2
- m2 zabudowane197 m²
- m2 użytkowe110 m²
- OrientacjaPołudnie
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Base
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoW trakcie załatwiania
Adres
Alicante, Orihuela, Montepinar-La Aparecida-Raiguero, Montepinar-La Aparecida-Raiguero
Going to this location!Loading...