39 zdjęć

Venta de chalet adosado en Calle Matias Rogel, 11 , Orihuela
220 000 €
1 760 € / m²Alicante, Orihuela, Orihuela Ciudad, Calle Matias Rogel, 11
Ref: 467202
Szeregowe domyPodkategorie
2005Rok oddania
Dobry stanStan nieruchomości
3Sypialnie
3Łazienki
125 m²m2 zabudowane
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania2005
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- PodkategorieSzeregowe domy
- Typ kuchniOsobna kuchnia
- GarażWliczone w cenę
- Sypialnie3
- Łazienki3
- m2 zabudowane125 m²
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Base
- Całkowita liczba pięter2
Certyfikat energetyczny
- Certyfikat energetycznyE
- Emisje91
Adres
Alicante, Orihuela, Orihuela Ciudad, Calle Matias Rogel, 11
Going to this location!Loading...