1 zdjęciePropiedades en venta y alquiler en España
124 000 €
1 653 € / m²Alicante, Orihuela, Orihuela Costa, Las Colinas Golf, Calle Peña del Águila
Ref: 467549
Dobry stanStan nieruchomości
3Sypialnie
1Łazienki
75 m²m2 zabudowane
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- Sypialnie3
- Łazienki1
- m2 zabudowane75 m²
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Base
Certyfikat energetyczny
- Certyfikat energetycznyE
- Zużycie energii291 kwh/m² year
Polecane promocje w Hiszpanii
Udogodnienia
Stan
- Dobry stan
Adres
Alicante, Orihuela, Orihuela Costa, Las Colinas Golf, Calle Peña del Águila
Going to this location!Loading...