38 zdjęć

Venta de chalet independiente en Desamparados-Hurchillo-Torremendo, Orihuela
1 450 000 €
4 315 € / m²Alicante, Orihuela, Desamparados-Hurchillo-Torremendo, Desamparados-Hurchillo-Torremendo
Ref: 472584
Casa independienteKompleks
Chalet niezależnyPodkategorie
2019Rok oddania
Dobry stanStan nieruchomości
4Sypialnie
4Łazienki
336 m²m2 zabudowane
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania2019
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- KompleksCasa independiente
- PodkategorieChalet niezależny
- GarażWliczone w cenę
- Sypialnie4
- Łazienki4
- m2 zabudowane336 m²
- OrientacjaPołudnie, Zachód
- Rodzaj nieruchomościNowa budowa
Base
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoW trakcie załatwiania
Adres
Alicante, Orihuela, Desamparados-Hurchillo-Torremendo, Desamparados-Hurchillo-Torremendo
Going to this location!Loading...