23 zdjęcia

Venta de chalet adosado en Calle Tetuán , Orihuela
165 000 €
838 € / m²Alicante, Orihuela, Montepinar-La Aparecida-Raiguero, Calle Tetuán
Ref: 472649
Szeregowe domyPodkategorie
2006Rok oddania
Dobry stanStan nieruchomości
3Sypialnie
2Łazienki
197 m²m2 zabudowane
160 m²m2 użytkowe
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania2006
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- PodkategorieSzeregowe domy
- GarażWliczone w cenę
- Sypialnie3
- Łazienki2
- m2 zabudowane197 m²
- m2 użytkowe160 m²
- OrientacjaPołudnie
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Base
- Całkowita liczba pięter3
Adres
Alicante, Orihuela, Montepinar-La Aparecida-Raiguero, Calle Tetuán
Going to this location!Loading...