12 zdjęć

Venta de chalet independiente en Orihuela Ciudad, Orihuela
150 000 €
464 € / m²Alicante, Orihuela, Orihuela Ciudad, Orihuela Ciudad
Ref: 472667
Chalet niezależnyPodkategorie
1910Rok oddania
Dobry stanStan nieruchomości
6Sypialnie
2Łazienki
323 m²m2 zabudowane
300 m²m2 użytkowe
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania1910
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- PodkategorieChalet niezależny
- Sypialnie6
- Łazienki2
- m2 zabudowane323 m²
- m2 użytkowe300 m²
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Base
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoNie wskazano
Polecane promocje w Hiszpanii
Udogodnienia
Stan
- Dobry stan
Adres
Alicante, Orihuela, Orihuela Ciudad, Orihuela Ciudad
Going to this location!Loading...