26 zdjęć

Venta de chalet adosado en Calle Rube Darío Cmor, 42 , Orihuela
340 000 €
1 511 € / m²Alicante, Orihuela, Orihuela Costa, Campoamor, Calle Rube Darío Cmor, 42
Ref: 472804
Szeregowe domyPodkategorie
Dobry stanStan nieruchomości
4Sypialnie
2Łazienki
225 m²m2 zabudowane
178 m²m2 użytkowe
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- PodkategorieSzeregowe domy
- GarażWliczone w cenę
- Sypialnie4
- Łazienki2
- m2 zabudowane225 m²
- m2 użytkowe178 m²
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Base
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoW trakcie załatwiania
Adres
Alicante, Orihuela, Orihuela Costa, Campoamor, Calle Rube Darío Cmor, 42
Going to this location!Loading...