26 zdjęć

Propiedades en venta y alquiler en España
165 000 €
1 146 € / m²Alicante, Orihuela, Desamparados-Hurchillo-Torremendo, Desamparados-Hurchillo-Torremendo
Ref: 485306
Casa independienteKompleks
1920Rok oddania
Dobry stanStan nieruchomości
2Sypialnie
2Łazienki
144 m²m2 zabudowane
122 m²m2 użytkowe
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania1920
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- KompleksCasa independiente
- GarażWliczone w cenę
- Sypialnie2
- Łazienki2
- m2 zabudowane144 m²
- m2 użytkowe122 m²
- Rodzaj nieruchomościNowa budowa
Base
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoNie wskazano
Adres
Alicante, Orihuela, Desamparados-Hurchillo-Torremendo, Desamparados-Hurchillo-Torremendo
Going to this location!Loading...