38 zdjęć

Venta de chalet independiente en Calle de Antonio Machado, Orihuela
930 000 €
3 941 € / m²Alicante, Orihuela, Orihuela Costa, Campoamor, Calle de Antonio Machado
Ref: 498426
Chalet niezależnyPodkategorie
1977Rok oddania
Dobry stanStan nieruchomości
6Sypialnie
4Łazienki
236 m²m2 zabudowane
204 m²m2 użytkowe
589 m²Powierzchnia działki
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania1977
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- PodkategorieChalet niezależny
- Sypialnie6
- Łazienki4
- m2 zabudowane236 m²
- m2 użytkowe204 m²
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Powierzchnie
- Powierzchnia działki589 m²
Base
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoNie wskazano
Adres
Alicante, Orihuela, Orihuela Costa, Campoamor, Calle de Antonio Machado
Going to this location!Loading...