24 zdjęcia

Venta de chalet independiente en Barrio Las Filipinas, Orihuela
144 000 €
2 618 € / m²Alicante, Orihuela, Orihuela Costa, Las Filipinas, Barrio Las Filipinas
Ref: 499752
Chalet niezależnyPodkategorie
Dobry stanStan nieruchomości
2Sypialnie
1Łazienki
55 m²m2 zabudowane
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- PodkategorieChalet niezależny
- Sypialnie2
- Łazienki1
- m2 zabudowane55 m²
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Base
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoW trakcie załatwiania
Polecane promocje w Hiszpanii
Udogodnienia
Stan
- Dobry stan
Adres
Alicante, Orihuela, Orihuela Costa, Las Filipinas, Barrio Las Filipinas
Going to this location!Loading...