23 zdjęcia

Venta de chalet independiente en Barrio La Ciñuelica - Villa Rosa, Orihuela
199 000 €
2 236 € / m²Alicante, Orihuela, Orihuela Costa, La Ciñuelica - Villa Rosa, Barrio La Ciñuelica - Villa Rosa
Ref: 499936
Chalet niezależnyPodkategorie
Dobry stanStan nieruchomości
2Sypialnie
2Łazienki
89 m²m2 zabudowane
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- PodkategorieChalet niezależny
- Sypialnie2
- Łazienki2
- m2 zabudowane89 m²
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Base
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoW trakcie załatwiania
Polecane promocje w Hiszpanii
Udogodnienia
Stan
- Dobry stan
Adres
Alicante, Orihuela, Orihuela Costa, La Ciñuelica - Villa Rosa, Barrio La Ciñuelica - Villa Rosa
Going to this location!Loading...