25 zdjęć

Venta de chalet independiente en Barrio Playa Flamenca, Orihuela
249 500 €
3 418 € / m²Alicante, Orihuela, Orihuela Costa, Playa Flamenca, Barrio Playa Flamenca
Ref: 499966
Chalet niezależnyPodkategorie
Dobry stanStan nieruchomości
3Sypialnie
1Łazienki
73 m²m2 zabudowane
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- PodkategorieChalet niezależny
- GarażWliczone w cenę
- Sypialnie3
- Łazienki1
- m2 zabudowane73 m²
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Base
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoW trakcie załatwiania
Adres
Alicante, Orihuela, Orihuela Costa, Playa Flamenca, Barrio Playa Flamenca
Going to this location!Loading...