19 zdjęć

Venta de chalet adosado en Calle Canal de La Mancha s/n , Orihuela
229 000 €
3 578 € / m²Alicante, Orihuela, Orihuela Costa, Villamartín, Calle Canal de La Mancha s/n
Ref: 500390
Szeregowe domyPodkategorie
1997Rok oddania
Dobry stanStan nieruchomości
2Sypialnie
1Łazienki
64 m²m2 zabudowane
11 m²Powierzchnia działki
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania1997
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- PodkategorieSzeregowe domy
- Sypialnie2
- Łazienki1
- m2 zabudowane64 m²
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Powierzchnie
- Powierzchnia działki11 m²
Base
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoW trakcie załatwiania
Adres
Alicante, Orihuela, Orihuela Costa, Villamartín, Calle Canal de La Mancha s/n
Going to this location!Loading...