19 zdjęć

Propiedades en venta y alquiler en España
585 000 €
3 750 € / m²Alicante, Orihuela, Orihuela Costa, Lomas de Cabo Roig, CABO LA NAO-LOMAS CB, 4
Ref: 500708
2019Rok oddania
Dobry stanStan nieruchomości
3Sypialnie
3Łazienki
156 m²m2 zabudowane
127 m²m2 użytkowe
197 m²Powierzchnia działki
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania2019
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- GarażWliczone w cenę
- Sypialnie3
- Łazienki3
- m2 zabudowane156 m²
- m2 użytkowe127 m²
- OrientacjaPółnoc, Południe, Wschód, Zachód
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Powierzchnie
- Powierzchnia działki197 m²
Base
- Całkowita liczba pięter3
Certyfikat energetyczny
- Certyfikat energetycznyB
- Emisje8 kg CO2/m² year
- Zużycie energii47 kwh/m² year
Adres
Alicante, Orihuela, Orihuela Costa, Lomas de Cabo Roig, CABO LA NAO-LOMAS CB, 4
Going to this location!Loading...