50 zdjęć

Venta de chalet adosado en Calle Clavo s/n , Orihuela
260 000 €
2 955 € / m²Alicante, Orihuela, Orihuela Costa, Villamartín, Calle Clavo s/n
Ref: 500779
Szeregowe domyPodkategorie
2019Rok oddania
Dobry stanStan nieruchomości
2Sypialnie
2Łazienki
88 m²m2 zabudowane
75 m²m2 użytkowe
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania2019
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- PodkategorieSzeregowe domy
- GarażWliczone w cenę
- Sypialnie2
- Łazienki2
- m2 zabudowane88 m²
- m2 użytkowe75 m²
- OrientacjaPołudnie, Zachód
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Base
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoW trakcie załatwiania
Adres
Alicante, Orihuela, Orihuela Costa, Villamartín, Calle Clavo s/n
Going to this location!Loading...