32 zdjęcia

Propiedades en venta y alquiler en España
384 900 €
4 184 € / m²Alicante, Orihuela, Desamparados-Hurchillo-Torremendo, Calle Albaricoquero s/n
Ref: 506715
2025Rok oddania
Dobry stanStan nieruchomości
3Sypialnie
2Łazienki
92 m²m2 zabudowane
81 m²m2 użytkowe
141 m²Powierzchnia działki
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania2025
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- GarażWliczone w cenę
- Sypialnie3
- Łazienki2
- m2 zabudowane92 m²
- m2 użytkowe81 m²
- OrientacjaPółnoc, Wschód
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Powierzchnie
- Powierzchnia działki141 m²
Base
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoW trakcie załatwiania
Polecane promocje w Hiszpanii
Udogodnienia
W budynku
- Parking prywatny
Stan
- Dobry stan
Adres
Alicante, Orihuela, Desamparados-Hurchillo-Torremendo, Calle Albaricoquero s/n
Going to this location!Loading...